E-Česko

Cestování, ubytování, dovolená a volný čas

Čechy, Morava, Slezsko - to je naše Česko

     
Dnes je Neděle, 22. 09. 2019
Svátek slaví Darina
Fulltextové hledání

Sekce, kde hledat:

Aktuality

 

 

 

 

Penzion Severka

 

Státní znak České republiky

Česká republika

Czech Republic

Tschechische Republik

 
Aktuality

Z celé ČR - Z celé ČR

11.06.2011

Moderní architektura Chorvatska

Sportovní hala ve tvaru rybí kostry nebo rodinná
hrobka připomínající vojenský bunkr. Chorvatská
architektura je mnohem pestřejší, než jak ji znají
miliony Čechů mířících k moři.
Zdroj: ihned.cz

 

10.06.2011

Dovolená v Bulharsku?? Tip na deset míst, která musíte poznat

Do Bulharska loni zamířilo téměř 100 tisíc českých turistů. Letos je o zájezdy k Černému moři ještě větší zájem, hlásily cestovní kanceláře už v březnu. Země, která byla za socialismu jednou z mála, kam Češi a Slováci mohli vyjet k moři, se v posledních letech zase šplhá na dovolenkové výsluní. Zdroj: idnes.cz

 

06.06.2011

Pět tajných míst Chorvatska

Předkládat zrovna českým turistům tipy na místa v Chorvatsku, která doposud neobjevili, je téměř nemožné. Češi už v Chorvatsku objevili snad všechno. Existují však lokality, kterým se masový turismus vyhýbá a o jejichž kouzlu ví jen málo zasvěcených.
Zdroj: idnes.cz

 

06.06.2011

15 nejošklivějších hotelů světa - když je nenavštívíte, o nic nepřijdete

Megalomanský hotel, který měl být chloubou Severní Koreje a zároveň nejvyšším na světě. Paskvil ve stylu čínského chrámu v Las Vegas. Nebo betonové monstrum na pobřeží Španělska. I tak mohou vypadat hotely, které podle cestovatelského serveru The Jetpacker patří k nejošklivějším na planetě. Zdroj: idnes.cz

 

02.06.2011

Tunisko láká na krásné památky a nízké ceny

I přes nedávné nepokoje zůstává Tunisko zemí, kde můžete strávit báječnou dovolenou. A to nejen v tradičních přímořských letoviscích. V Kartágu si připomenete krvavé punské války. V Sidi Bou Said se s Angelikou ocitnete ve filmovém ráji. V Port el Kantaoui si budete připadat jako na francouzské Riviéře.
Zdroj: idnes.cz

 

30.05.2011

Dobrá zpráva pro milovníky hradů á zámků - letos se prodlouží otevírací doba

Národní památkový ústav prodlouží v letošní sezoně otevírací dobu státních hradů, zámků a dalších památek, které má ve své správě. Některé objekty budou otevřeny nově také v tradičně zavírací den - pondělí, sdělila na úterní tiskové konferenci ředitelka NPÚ Naďa Goryczková.
Zdroj: tydeniky.cz

 

29.05.2011

Tip na krásný cyklovýlet v okolí Poděbrad

I cyklovýlet ve velkém vedru může být skvělý zážitek. Stačí spojit krásná místa v okolí Poděbrad se zastávkami u pramenů minerální vody Poděbradka.
Zhruba 45 kilometrů dlouhá trasa tak může být v horkých dnech příjemným osvěžením.
Za prameny Poděbradky se vydejte nejlépe z nádvoří poděbradského zámku, kde známá česká minerálka poprvé vytryskla na zemský povrch.

Zdroj: idnes.cz

 

25.05.2011

Nordic walking dobývá Česko. Tipy na 12 speciálních tras

Nordic walking, chůze se speciálními hůlkami, se stala velkým hitem. Kam vyrazit v Česku a blízkém okolí? Dnes nabízíme dvanáct tipů na značené i neznačené trasy.
Stačí vyrazit kousek za hranice do Bavorského lesa a hned vidíte, že s hůlkami nordic walking se dá chodit na nákup, s instruktorem po parku nebo po turistických cestách kolem měst. Ale nejvhodnější jsou lesní či polní cesty.
Co je k tomuto sportu potřeba? Speciální hůlky, dobré boty, a pokud se chystáte dál, tak vám dobrou službu udělá i funkční prádlo.

Zdroj: idnes.cz

 

25.05.2011

Výlet za nejhezčími partiemi Jizery

V Jizerských horách stále čeká na objevení spousta krásných míst. My vás dnes zveme na Velkou Jizerskou louku, kde můžeme obdivovat nejhezčí partie Jizery. Řeka zde meandruje uprostřed luk a později si razí cestu mezi obřími žulovými balvany porostlými mechem uprostřed lesa se staletými smrky.

Zdroj: idnes.cz

 

25.05.2011

Azory, největší evropská exotika

Azorům se masová turistika zatím vyhnula. Nejvíc turistů se sem dostane vlastně omylem, když tu nouzově přistane letadlo, které má technické potíže při letu přes Atlantik. Ostrovy sopečného původu, jež někteří považují za pozůstatky bájné Atlantidy, tak zůstávají nejzápadnější exotickou výspou Evropy.

Zdroj: idnes.cz

 

 


Strana:  4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 54

Počasí

Pondělí 23.09.

25°C
12°C

Úterý 24.09.

23°C
12°C

Handicap
Ostatní
Anketa

Jakému způsobu výběru dovolené dáváte přednost ?

• Doporučení kamaráda
23.1% (8765)

• Sezónní katalog cestovních kanceláří
20.4% (7736)

• Nabídka z reklamních letáků
20.1% (7634)

• Last minute
19.1% (7236)

• Prostřednictvím internetu
17.3% (6575)

Celkem hlasů: 37946

Přihlášení

Váš login:

Vaše heslo:


Novinky mailem

Vložte e-mail pro zasílání novinek a informací z portálu E-Česko.cz a magazínu Gulliver


 

 

 

 

 

Kopírování, publikování a šíření obsahu serveru www.e-cesko.cz je vítáno a doporučeno. Věříme, že uživatelům udělá použití materiálů ze serveru www.e-cesko.cz radost a že tuto radost budou šířit dále. Projekt E-ČESKO.cz vznikl ve spolupráci a za dotační podpory Ministerstva pro místní rozvoj České republiky.