E-Česko

Cestování, ubytování, dovolená a volný čas

Čechy, Morava, Slezsko - to je naše Česko

     
Dnes je Pondělí, 01. 06. 2020
Svátek slaví Laura
Fulltextové hledání

Sekce, kde hledat:

Aktuality

 

 

 

 

Penzion Severka

 

Státní znak České republiky

Česká republika

Czech Republic

Tschechische Republik

 
Aktuality

Z celé ČR - Z celé ČR

30.09.2019

Céline Dion v Praze zahájí evropskou část svého světového turné

Kanadská zpěvačka Céline Dion se představí 21. května příštího roku v pražské O2 areně, kam se vrátí po 12 letech. Její vystoupení bude první z celkem třiatřiceti zastávek evropské části turné Courage World Tour. Aktuální světové turné se koná u příležitosti vydání nového alba Courage, které celosvětově vychází 15. listopadu.

 

30.09.2019

Výstava Cen Jindřicha Chalupeckého napájená solárními panely

V Pražákově paláci v Brně bude až do 19. ledna k vidění výstava děl finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého, kterou budou unikátně napájet elektřinou venkovní solární panely. Zahraničním hostem výstavy je umělkyně Tai Shani, v jiné části mohou lidé vidět portréty sběratele Richarda Adama.

 

05.09.2019

Česká filharmonie s velkým úspěchem vstoupila do 124. sezony

Pod taktovkou svého šéfdirigenta Semjona Byčkova zahájila Česká filharmonie s velkým úspěchem v pražském Rudolfinu svou 124. sezonu. V první, operně laděné části večera zazněla předehra k Prodané nevěstě od Bedřicha Smetany i tance z tohoto díla Polka, Furiant a Skočná.

 

05.09.2019

Slavnosti pivovaru Budějovický Budvar

Přijďte oslavit konec léta do Budějovického pivovaru.
Těšit se můžete na pivní program a soutěže o ceny.
Čepovat se budou piva z Budvaru a ze spřátelených minipivovarů.

 

02.09.2019

Nabarvené ptáče na filmovém festivalu v Benátkách

Na filmovém festivalu v Benátkách se uskuteční novinářská projekce snímku Nabarvené ptáče režiséra Václava Marhoula. Tato adaptace stejnojmenného románu amerického spisovatele polsko-židovského původu Jerzyho Kosińského znamená soutěžní účast české kinematografie na jednom z největších filmových festivalů po 25 letech.

 

02.09.2019

James Blunt se vrátí do Prahy s novým albem

Britský zpěvák James Blunt se vrátí do Prahy, kde vystoupí příští rok 6. března ve sportovní areně na Výstavišti během turné k novému albu Once Upon A Mind. Autor hitů You're Beautiful nebo Wisemen, jenž se stal prvním britským umělcem v čele hitparády od dob Eltona Johna, absolvoval vojenskou akademii a sloužil ve válečném Kosovu.

 

02.09.2019

Zábavný a vzdělávací park Mirakulum

Park Mirakulum ve středočeských Milovicích nabízí 10 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků. Najdete zde lesní hřiště a kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a v neposlední řadě i úzkokolejnou železnici, která park propojuje se sousedním Tankodromem.

 

30.08.2019

V Praze poprvé vstoupí irský zpěvák Hozier

V Česku dnes poprvé vstoupí irský hudebník a zpěvák Hozier. Umělec celým jménem Andrew Hozier-Byrne se představí v pražském Foru Karlín. Autor hitu Take Me to Church představí nové album nazvané Wasteland, Baby!, které vyšlo na začátku letošního března. Hozierova potemnělá píseň na pomezí blues, gospelu, rocku i popu Take Me to Church je emocionálním protestem proti katolické církvi v Irsku.

 

29.08.2019

Valtické podzimní slavnosti vína a jídla

Lidové písně doprovázené zvučnými tóny cimbálu a houslí, lákavé vůně tradičních dobrot nesoucí se areálem vinařství. Radostné výskání soutěžících dětí, hlasité cinknutí skleniček s moravským vínem, kterým si dospělí účastníci vesele připíjí na zdraví a to je jen zlomek zážitků z oblíbené vinařské akce Slavnosti vína a jídla, spojené s dětským dnem, která se koná ve Valticích.

 

26.08.2019

Michael Bublé v září v O2 aréně

Kanadského zpěváka Michaela Bublého se zamilovaly nejen teenagerky, jejich maminky i babičky. Se ženami to prostě umí. Přijďte se o tom přesvědčit 17. září na jeho koncert v pražské O2 Areně, kde se představí již podruhé. Od chvíle, kdy před šestnácti lety vydal své první album nazvané Michael Bublé, se stal celosvětovou hvězdou první velikosti a prodal pětasedmdesát milionů desek.

 

 


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 55

Počasí

Úterý 02.06.

25°C
12°C

Středa 03.06.

23°C
12°C

Handicap
Ostatní
Anketa

Jakému způsobu výběru dovolené dáváte přednost ?

Doporučení kamaráda
26.8% (18181)

Sezónní katalog cestovních kanceláří
18.9% (12801)

Nabídka z reklamních letáků
19% (12909)

Last minute
18.1% (12303)

Prostřednictvím internetu
17.1% (11610)

Celkem hlasů: 67804

Přihlášení

Váš login:

Vaše heslo:


Novinky mailem

Vložte e-mail pro zasílání novinek a informací z portálu E-Česko.cz a magazínu Gulliver


 

 

 

 

 

Kopírování, publikování a šíření obsahu serveru www.e-cesko.cz je vítáno a doporučeno. Věříme, že uživatelům udělá použití materiálů ze serveru www.e-cesko.cz radost a že tuto radost budou šířit dále. Projekt E-ČESKO.cz vznikl ve spolupráci a za dotační podpory Ministerstva pro místní rozvoj České republiky.