E-Česko

Cestování, ubytování, dovolená a volný čas

Čechy, Morava, Slezsko - to je naše Česko

     
Dnes je Středa, 22. 05. 2019
Svátek slaví Emil
Fulltextové hledání

Sekce, kde hledat:

Aktuality

 

 

 

 

Penzion Severka

 

Státní znak České republiky

Česká republika

Czech Republic

Tschechische Republik

 
Aktuality

Zpět na předchozí stránku

10.10.2012

Kandidáti do krajských voleb za ODS v Turnově

 

V úterý 9. října se kandidáti do krajských voleb za ODS setkali s obyvateli Turnova. Mezi zúčastněnými byla náměstkyně ministra školství, mládeže a tělovýchovy paní Ing. Eva Bartoňová, Vladimír Šámal, Petr Beitl i Hana Doležalová. Do krajských voleb jdou s heslem "zdravý kraj".

 

"Jsme přesvědčeni, že základem zdravého kraje je zdravé hospodaření s penězi kraje. A protože základem péče o zdraví občanů je prevence, rozhodli jsme se na našich setkáních s veřejností nabídnout možnost otestovat si své zdraví. Ve speciálních zdravotních stanech si lidé mohou zdarma nechat změřit tlak, cholesterol, nebo podkožní tuk. Své výsledky mohou přímo na místě zkonzultovat s odborníky na zdravotnictví z naší kandidátky.

Jsme politickou stranou, která ctí tradice a pro Liberecký kraj je bezpochyby sklářství tou tradicí, jenž musí zůstat zachována. Považujeme sklářství za kulturní bohatství našeho regionu, které je třeba podpořit, aby znovu prosperovalo. V rámci naší akce jsme tedy pro návštěvníky také připravili prezentaci umění sklářských mistrů, kteří nejen lidem předvádí své řemeslo, ale také jim pomohou si něco pěkného ze skla vyrobit. Samozřejmě nezapomínáme ani na naše nejmenší, pro které zde byl k dispozici skákací hrad a z akce si mohly děti odnést tak jimi oblíbené balónky a Lipo bonbóny.

Moc ráda bych tímto pozvala obyvatele Libereckého kraje na další naše setkání s veřejností, a to ve středu 10. října do České Lípy a dne 11. října do Liberce. Těšíme se na setkání s Vámi!" říká kandidátka na hejtmanku libereckého kraje za ODS paní Ing. Eva Bartoňová.Zpět na předchozí stránku

 

Počasí

Čtvrtek 23.05.

25°C
12°C

Pátek 24.05.

23°C
12°C

Handicap
Ostatní
Anketa

Jakému způsobu výběru dovolené dáváte přednost ?

Doporučení kamaráda
39.4% (1599)

Sezónní katalog cestovních kanceláří
15.7% (637)

Nabídka z reklamních letáků
14.8% (599)

Last minute
15.7% (639)

Prostřednictvím internetu
14.4% (585)

Celkem hlasů: 4059

Přihlášení

Váš login:

Vaše heslo:


Novinky mailem

Vložte e-mail pro zasílání novinek a informací z portálu E-Česko.cz a magazínu Gulliver


 

 

 

 

 

Kopírování, publikování a šíření obsahu serveru www.e-cesko.cz je vítáno a doporučeno. Věříme, že uživatelům udělá použití materiálů ze serveru www.e-cesko.cz radost a že tuto radost budou šířit dále. Projekt E-ČESKO.cz vznikl ve spolupráci a za dotační podpory Ministerstva pro místní rozvoj České republiky.