E-Česko

Cestování, ubytování, dovolená a volný čas

Čechy, Morava, Slezsko - to je naše Česko

     
Dnes je Pondělí, 22. 04. 2019
Svátek slaví Evženie
Fulltextové hledání

Sekce, kde hledat:

Aktuality

 

 

 

 

Penzion Severka

 

Státní znak České republiky

Česká republika

Czech Republic

Tschechische Republik

 
Aktuality

Zpět na předchozí stránku

03.10.2012

Týden české hračky v Albrechticích

 

V sobotu 29. září byla vyhodnocena soutěž "Týden české hračky" vyhlášená již tradičně společností Detoa Albrechtice s.r.o. Hodnotily se zde krásné dřevěné hračky, které vyráběli děti i dospělí.

 

Vyhodnocování se zúčastnila i paní Ing. Eva Bartoňová, kandidátka na hejtmanku libereckého kraje za ODS, které se vyrobené hračky velmi líbily.

"Hračky vyrobené snad všemi věkovými kategoriemi soutěžících byly nejen krásné, ale rovněž i nápadité a velmi inspirativní."

Někteří soutěžící čerpali inspiraci z hor, kde se výrobna hraček nachází, takže jejich výtvory se vztahovaly např. k lyžování. Jiní zase zaměřili pozornost na svoje okolí a vyrobili figurku připomínající svého kamaráda nebo kolegu z práce.

"Mě osobně nejvíce zaujal artista na hrazdě, jehož autor se stal absolutním vítězem ve věkové kategorii do 10 let. Ale samozřejmě všechna autorská dílka měla svůj půvab a tvůrčího ducha. Měla jsem možnost děti sledovat při práci, tedy když jednotlivé hračky během dopoledne vyráběly a velmi mě zaujal jejich zájem, se kterým se výrobě svého dílka věnovaly," říká paní Ing. Eva Bartoňová, náměstkyně ministra školství, mládeže a tělovýchovy.Ještě v letošním roce ale budou mít rodiče s dětmi možnost zúčastnit se obdobné akce, a to v prosinci, kdy budou moci děti vyrobit nějaký ten dáreček pro své maminky, tatínky anebo prarodiče.

Zpět na předchozí stránku

 

Počasí

Úterý 23.04.

25°C
12°C

Středa 24.04.

23°C
12°C

Handicap
Ostatní
Anketa

Jakému způsobu výběru dovolené dáváte přednost ?

• Doporučení kamaráda
39.4% (1574)

• Sezónní katalog cestovních kanceláří
15.6% (624)

• Nabídka z reklamních letáků
14.8% (589)

• Last minute
15.8% (631)

• Prostřednictvím internetu
14.4% (574)

Celkem hlasů: 3992

Přihlášení

Váš login:

Vaše heslo:


Novinky mailem

Vložte e-mail pro zasílání novinek a informací z portálu E-Česko.cz a magazínu Gulliver


 

 

 

 

 

Kopírování, publikování a šíření obsahu serveru www.e-cesko.cz je vítáno a doporučeno. Věříme, že uživatelům udělá použití materiálů ze serveru www.e-cesko.cz radost a že tuto radost budou šířit dále. Projekt E-ČESKO.cz vznikl ve spolupráci a za dotační podpory Ministerstva pro místní rozvoj České republiky.